خوش آمدید میهمان [ ورود | عضویت

تماس بگیرید

سامانه اطلاع رسانی مناقصه ها و مزایده های ایران آریاتندر

  • خیابان: تهران ، خیابان شهید بهشتی (عباس آباد ) ، خیابان قائم مقام فراهانی
  • شهر: تهران
  • استان: تهران
  • کشور: ایران
  • کدپستی: 14 34 81 46 15
  • ارسال شده: ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ ۰:۵۳ ق٫ظ
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است
2

توضیحات بیشتر

شرکت آریاتندر با سابقه ترین مجموعه فعال در زمینه اطلاع رسانی اخبار مناقصه ها و مزایده ها می باشد که در اردیبهشت سال ۱۳۷۹ تأسیس گردیده است .
آریاتندر از بدو تأسیس تاکنون توانسته است با بهره گیری از نوین ترین روشهای نرم افزاری و استفاده از سیستمهای جدید اطلاع رسانی و همکاری با کارشناسان مجرب و متعهد، جامع ترین بانک اطلاعات آگهی های مناقصه و مزایده را در اختیار بنگاه های اقتصادی بزرگ و کوچک در سراسر کشور قرار دهد.
این شرکت در راستای بالابردن سطح کیفی خدمات خود به منظور پوشش دهی کامل دریافت آگهی های مناقصه و مزایده و استعلام بهاء برگزار شده و نیز تسریع در روند خرید و ارسال اسناد آگهی ها در سراسر کشور، دارای نمایندگان دائمی در مراکز استانها می باشد که این نمایندگان با استفاده از سیستم جامع اتوماسیون استانی آریاتندر تمامی سطح استان خود را پوشش داده و اطلاعات جمع آوری شده را در اختیار دفتر مرکزی تهران قرار می دهند.
یکی از برجستگی های شرکت آریا تندر، پوشش کامل تمامی رسانه های انتشار دهنده مناقصات و مزایدات و استعلام بهاء به صورت فیزیکی و الکترونیک می باشد.
منابع دریافت اطلاعات، شامل ، آگهی های که به صورت مستقیم از طرف ارگان ها و مراکز خصوصی به شرکت آریاتندر اطلاع رسانی می شود، تمامی روزنامه های سراسری، روزنامه های استانی، هفته نامه ها، ماهنامه ها و سایت های شرکتهای برگزارکننده مناقصه و مزایده و استعلام بهاء بوده که پس از دریافت و جمع آوری به صورت کاملاً حرفه ای در زمینه های تخصصی مورد نیاز مخاطبان تفکیک شده و در اختیار کاربران این مجموعه قرار می گیرد..
تمامی آگهی ها از طریق وب سایت رسمی شرکت آریاتندر، قابل مشاهده بوده و نیز با استفاده از سرویس های پست الکترونیک و دورنگار ، اپلیکیشن تلفن همراه ،ربات تلگرام قابلیت ارسال برای متقاضیان را خواهد داشت.
کد ۲۵ درصد تخفیف عضویت در سامانه اطلاع رسانی آریاتندر w100128
شماره تماس : ۴۲۰۵۷-۰۲۱
وبسایت : www.AriaTender.com
پست الکترونیک : cu@ariatender.com

شناسه آگهی : 49057a25293ae929

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....