خوش آمدید میهمان [ ورود | عضویت

تماس بگیرید

مجموعه نرم افزاری کارخانجات آردسازی شرکت مزامیر

  • شهر: تهران
  • استان: تهران
  • شماره تلفن: 09123115213-02188486318
  • آدرس وب سایت: http://www.MazamirArd.ir
  • ارسال شده: ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۶:۵۴ ب٫ظ
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است
MazamirLogo

توضیحات بیشتر

شرکت مزامیر در سال ۱۳۷۱ به منظور فعالیت در زمینه ی سیستم های مالی و اداری و با پشتوانه ی تیم فنی متشکل از متخصصین با تجربه و کارشناسان ارشد حسابداری تاسیس گردید . در طی این سالیان پروژ ه های متعددی برای شرکت هایی نظیر مهرام ، می ماس ، بی آ اس اف ایران ، سیمان شمال ، پاناسونیک ایران ، ایتالران ، سیمکو ، همچند و …….. به مرحله ی اجرا درآورده است و همچنین در زمینه ی فروش سخت افزار و نصب شبکه های Novell و Windows فعالیت داشته و دارد .
این شرکت در سال ۱۳۷۸ با استفاده از متخصصین مجرب و کارآزموده ای که بین سال های ۱۳۷۳ لغایت ۱۳۷۸ تجربه ی طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای سیلو ، ادارات بازرگانی و بیجک بنادر سازمان غله کشور را داشتند ، اولین نرم افزار کنترل موجودی کارخانجات آردسازی را در محیط DOS طراحی و تولید نمود که در بیش از ۳۰ کارخانه آردسازی با موفقیت نصب گردید . سپس در سال ۱۳۹۱ بعد از تغییر رویه به خرید گندم از کشاورزان و فروش آرد توسط کارخانجات آرد ، اقدام به طراحی نسخه ی جدید نرم افزار در محیط Windows نمود و اکنون با اضافه کردن نرم افزارهای حسابداری و حقوق و دستمزد به آن ، مجموعه ای منحصر به فرد که کاملا” منطبق بر آخرین تغییرات می باشد به وجود آورده که در چندین کارخانه نصب شده است .
همیشه بالا بردن کیفیت و رضایت مشتریان محترم از اهداف شرکت مزامیر بوده است تا جایی که در مواقع اضطراری حتی در روزهای تعطیل هم تیم پشتیبانی این شرکت پاسخگوی نیازهای مشتریان بوده اند .
امید است که از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره گیریم و شما عزیزان ما را با نظرات سازنده خود یاری فرمایید .
جهت بازدید به آدرس سایت www.MazamirArd.ir مراجعه فرمایید .

شناسه آگهی : 13857b9b98f9cdf9

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....