خوش آمدید میهمان [ ورود | عضویت

1 تومان

نرم افزار یکپارچه مالی و عملیاتی بهسا ( تحت وب )

  • شهر: اصفهان
  • استان: اصفهان
  • شماره تلفن: 02143847627
  • آدرس وب سایت: http://www.behsaa.com
  • ارسال شده: ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ ۵:۳۵ ب٫ظ
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است
poster84

توضیحات بیشتر

نرم افزار یکپارچه مالی و عملیاتی بهسا ( تحت وب )
گروه بهسا
۰۲۱۴۳۸۴۷۶۲۷
اصفهان

حسابداری آنلاین – انبارداری آنلاین – نرم افزار تحت وب بهسا با زبان پی اچ پی و قابلیت دریافت فایل ها توسط شما و استفاده به صورت آنلاین و آفلاین بدون محدودیت در تعداد کاربران و قابلیت تغییر زبان نرم افزار به صورت کامل + تقویم شمسی و میلادی…

همه و همه در نرم افزار یکپارچه بهسا (‌www.Behsaa.com)

نرم افزار یکپارچه تحت وب بهسا دارای یک حسابداری تحت وب ۷ سطحی است. این قابلیت در کنار امور عملیاتی، کارمندان مورد نظر شما را به ثبت اسناد، گزارشگیری و چاپ و گردش امور مالی مسلط خواهد کرد. تلاش برای ساخت یک حسابداری تحت وب از سالها پیش و همچنین قابلیت های ویژه ای که حتی در نرم افزار های تحت ویندوز یافت نمی شود و آماده سازی آن در بستر وب همراه با آمیزه ای از زیبایی و سرعت به نحوی که کاربر متوجه تفاوت و امکانات پیشرفته در کنار سهولت و اطمینان خاطر گردد، فرآیند سخت و پیچیده ای بود.

یک نرم افزار تحت وب حسابداری علاوه بر سیستم های سنگین و گزارشات همواره در نظر نرم افزار های تحت وب یک عملکرد سنگین و حرفه ای محسوب می شود و البته بهسا اولین نرم افزار تحت وب حسابداری در ایران نیست اما می توان آنرا بهترین در این زمینه نامید. امکان تغییر واحد پولی، چند زبانه بودن، امکان استفاده از تقویم میلادی و شمسی و امکان حضور مشتری در حسابداری و مشاهده حساب تنها خودش، تسویه حساب توسط مشتریان در سامانه و بسیاری دیگر باعث خواهد شد تا حسابداری تحت وب بهسا را بهترین و کاربردی ترین نرم افزار حسابداری تحت وب و عیناً تحت سیستم عامل بنمایم.

نرم افزار حسابداری تحت وب بهسا دارای نسخه یکماهه رایگان است و بعد از خرید نیز تا یکماه قابلیت مرجوع سازی دارد و وب سایت بهسا دارای نماد اعتماد ۲ ستاره و ثبت شده در وزارت صنعت معدن و تجارت است.

نرم افزار حسابداری تحت وب بهسا قابلیت استفاده به صورت آنلاین و آفلاین را برای شما محیا میسازد و این یعنی مثل هیچکدام! به راحتی و حتی در صورت قطع شدن اینترنت قادر خواهید بود تا از نرم افزار به صورت کامل استفاده فرمایید و بهسا بعد از اولین اتصال شما اسناد را در سامانه و معادل شعبات شما ثبت خواهد کرد. بدون هیچ کم و کاستی و با ملاحظات دقیق و توابع محاسباتی کامل در کنار شماست تا بهترین تجربه خود از حسابداری تحت وب را با بهسا تجربه نمایید.

امور صندوق ها ، تنخواه گردان ها، چک و بانک ، خرید و فروش و … در کنار گزاراشات و دفاتر مالی و ترازنامه های مالی با قابلیت سفارشی سازی در هر مقطع نه تنها در صورت دوری شما یک ابزار قدرتمند حتی بروی تلفن همراه شما خواهد بود، بلکه به طرز حیرت آوری نیاز شما در امور حسابداری را پاسخگو خواهد بود. نرم افزار حسابداری تحت وب بهسا دارای نسخه یکماهه رایگان است و همچنین شما قادر خواهید بود یکماه بعد از خرید آن را مرجوع نمایید.

اطلاعات شما در نرم افزار بهسا به روش پیچیده و غیرقابل بازگشایی کدگذاری شده و فاقد امکان بازیابی بدون اطلاعات ورود دو مرحله ای شما است. نرم افزار حتی چنانچه توسط هر شخص ثالث یا حتی هاستینگ ها بازگشایی شود با انتشار هیچ اطلاعات مالی از طرف شما روبرو نخواهد شد. اطلاعات مبادله شده طی ثبت نیز با پروتکل SSL همچون بانکها با نشانی https در دسترس قرار خواهد گرف

شناسه آگهی : 73357b461217070f

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....